استیکینگ ارز دیجیتال – Staking چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟ اکنون منظور از استیک کردن بیت کوین یا اتریوم و دریافت سود را درک می‌کنیم.

استیکینگ ارز دیجیتال را می‌توان راهکاری جایگزین برای استخراج دانست. یکی از مهمترین مزیت‌های این روش در مقایسه با ماینینگ هزینه به مراتب کمتر است، به طوری که بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های گزاف برای خرید سیستم‌های کامپیوتری قدرتمند یا اسیک‌ها و همچنین تحمل مخارج بالای استفاده از برق زیاد، به طور رایگان ارز دیجیتال به دست خواهید آورد. خوشبختانه امکان Staking و دریافت پاداش برای ارزهای متعددی فراهم است. البته بهتر است قبل از اقدام به خرید در صورت تمایل به بهره بردن از این روش، اطلاعات کاملی به دست آورید. به عنوان نمونه بعد از خرید بیت کوین امکان استیک کردن آن به خاطر الگوریتم اجماع مورد استفاده فراهم نیست.

اما Staking چیست و چطور کار می‌کند؟ این مفهوم اصلا پیچیده نیست، هر چند در عمل، پیاده‌سازی آن نیازمند یادگیری یک سری اصول و توجه به قوانینی اساسی است؛ استیکینگ ارز دیجیتال برابر است با خرید کوین و نگهداری آن در یک والت یا کیف پول! به همین سادگی.

ادامه مطلب

استیکینگ (Staking) ارز دیجیتال چیست

دیجیتال ,ارز ,استیکینگ ,staking ,کوین ,چیست ,ارز دیجیتال ,استیکینگ ارز ,بیت کوین ,و دریافت ,به دست

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ نیما مهرداد نوذری آکادمی رزمی وحید علیزاده اصغری وب گاه جهانی سلام دانلود کتاب اخلاق اسلامی احمد دیلمی و مسعود آذربایجانی آکوستیک دیوار مشترک نمایندگی فروش خدمات تعمیر آدرس کولر گازی اسپلیت کم مصرف در شیراز - عظیمی کشتی خیال من مجله تخصصی ماشین وبلاگ پایه پنجم دبستان آوای الهام شهرستان بوشهر